+30 2811 180 097 +1 646 740 0623

Wynajem Samochodu Chania Lotnisko

Chania Lotnisko Wypożyczalnia Samochodów
Chania Lotnisko Wypożyczalnia Samochodów
Medium Family (C1)

€42 / dzień
Chania Lotnisko Wynajem Samochodów
Chania Lotnisko Wynajem Samochodów
Vans 9 Seats Automatic Diesel (M4)

€193 / dzień
Chania Lotnisko Wypożyczalnia Aut
Chania Lotnisko Wypożyczalnia Aut
Large Hatchback (D1)

€45 / dzień
Chania Lotnisko Wynajem Samochodu
Chania Lotnisko Wynajem Samochodu
Family Jeeps (J1)

€73 / dzień
Chania Lotnisko Wynajem Aut
Chania Lotnisko Wynajem Aut
Luxury (K)

€171 / dzień
Wypożyczalnia Samochodów Chania Lotnisko | Olympic Rent a Car Kreta

Wypożyczalnia Samochodów Kreta Chania Lotnisko

Chania Lotnisko (CHQ) znajduje się na północnym wybrzeżu Krety w pobliżu Zatoki Souda na półwyspie Akrotiri. Lotnisko pierwotnie otwarte w 1959 roku jako lotnisko wojskowe, a następnie w 1967 roku zbudowano pierwszy terminal pasażerski z pełną obsługą do międzynarodowych miejsc w 1974 roku. Chania Lotnisko jest również nazwane imieniem Ioannis Daskalogiannis, wysoko wykształconego i zamożnego właściciela statku, który prowadził kreteńską bunt przeciwko rządowi osmańskiemu w XVIII wieku. Dziś lotnisko w Chanii jest drugim najbardziej ruchliwym lotniskiem na Krecie i szóstym najbardziej ruchliwym lotniskiem w całej Grecji. W ostatnich latach liczba pasażerów latających do i z Chanii znacznie wzrosła, obecnie obsługuje ponad 3 miliony pasażerów rocznie. Lotnisko Chania stało się bramą do zachodniej Krety, która obsługuje zarówno loty międzynarodowe z całej Europy, jak i loty krajowe z Grecji kontynentalnej i greckich wysp. Międzynarodowe loty czarterowe do i z Chanii odbywają się w sezonie zwykle od kwietnia do listopada, podczas gdy loty krajowe przebiegają przez cały rok.

Wypozyczalnia Aut Chania Lotnisko

Podczas pobytu na lotnisku znajdują się sklepy bezcłowe z asortymentem udogodnień, w tym akcesoria turystyczne, upominki, kreteńskie produkty oraz pamiątki. Do dyspozycji Gości są bankomaty, kantor wymiany walut, biuro informacji oraz kawiarnie z przekąskami, w których serwowane są gorące i zimne napoje, rozmaite przekąski i małe posiłki, a także restauracja serwująca autentyczne dania kuchni greckiej. Parking nie jest problemem, ponieważ na zewnątrz jest mnóstwo miejsc parkingowych zarówno na krótkoterminowe, jak i długoterminowe okresy. Wiele agencji Chania Lotnisko Wynajem Samochodów oferuje swoje usługi podczas pobytu na Krecie. Prawda powiedzieć najlepszy sposób na zwiedzanie i odkryć wszystko, co ta piękna grecka wyspa ma do zaoferowania jest wynajęcie samochodu na lotnisku Chania po przyjeździe na Kretę. Unikaj napiętych rozkłady jazdy autobusów i drogich taryf taksówek, jedź wygodnie w luksusowym samochodzie wypożyczalni Chania Airport do dowolnego miejsca, w którym chcesz w każdej chwili. Jeśli zarezerwujesz wynajem samochodu na lotnisku Chania z wyprzedzeniem, nie będziesz musiał martwić się o dostępność, a także dodatkowe opłaty w ostatniej chwili. Zawsze jest bardziej przystępne, gdy jesteś przygotowany!

Wynajem Samochodów Chania Lotnisko Kreta

Napęd wypożyczalni samochodów Chania Lotnisko na autostradzie E75, centralnej autostrady na Krecie, która może zabrać Cię do wszystkich głównych miast wyspy w ciągu kilku minut. Podczas jazdy po pięknej wyspie Kreta w wolnym czasie odkryjesz ukryte klejnoty i tajne miejsca, które czekają na odkrycie! Ciesz się słońcem, morzem i piaskiem na jednej z wielu dziewiczych plaż. Odwiedź urocze nadmorskie wioski i malownicze górskie wioski. Odkryj historię Krety znalezionej w miejscach archeologicznych, zabytków, imponujących muzeów i odkrytych starożytnych miast. Poznaj tajne ukryte zatoczki, tajemnicze jaskinie morskie, egzotyczne wyspy i wspaniałe wybrzeże. Kąpiel w krystalicznie czystych wodach morza ciemnoniebieskiego Morza Śródziemnego. Spacer wzdłuż długich odcinków złotych piaskowych plaż. Smakuj pysznej kuchni kreteńskiej, lokalnej raki i tsikoudia. Doświadcz autentyczności w jego najlepszych, serdecznej, ciepłej kreteńskiej gościnności, którą można znaleźć wszędzie, gdzie szukasz! Zobacz i rób to wszystko i wiele więcej ze swoim Chania Lotnisko Wypożyczalnia Samochodów w Kreta. Twoja podróż czeka na Ciebie!

Lotnisko Chania Wypożyczalnia Samochodów Z Olympic, Dostępne dla ciebie 24/7