+30 2811 180 097 +1 646 740 0623

Wynajem Samochodów Kreta

Malia Wypożyczalnia Samochodów
Malia Wypożyczalnia Samochodów
Multi Purpose Vehicles (F1)

€22 / dzień
Malia Wynajem Samochodów
Malia Wynajem Samochodów
Vans 9 Seats Automatic Diesel (M4)

€82 / dzień
Malia Wypożyczalnia Aut
Malia Wypożyczalnia Aut
Multi Purpose Vehicles (F1)

€22 / dzień
Malia Wynajem Samochodu
Malia Wynajem Samochodu
Family Cabrio (I)

€38 / dzień
Malia Wynajem Aut
Malia Wynajem Aut
Economy (B1)

€11 / dzień
Wypożyczalnia Samochodów Malia | Olympic Rent a Car Kreta

Wypożyczalnia Samochodów Kreta Malia i Odkryj Wyspę

Malia jest celem partii na Krecie! Nie ma innego miejsca tak popularnego na Krecie jak Malia, gdzie zabawa osiąga najwyższe szczyty! "Party mile" jest główną atrakcją i oferuje duży wybór pubów, tawern, barów i klubów nocnych impreza trwa długo do godzin porannych! Turyści z całego świata przyjeżdżają do tego miejsca, aby napić się i tańczyć całą noc i zawsze jest szansa na romans w świetle księżyca. Malia jest jednak nie tylko życiem nocnym, ale jest też inna strona tego miejsca. Plaża Malia jest bardzo szeroka, z drobnym piaskiem. Goście mogą zrelaksować się i rozkoszować się słońcem i napić się czegoś chłodnego, ponieważ plaża jest dobrze obsłużona. Istnieje nieskończony wybór kawiarni, stoisk gastronomicznych, tawern i restauracji, serwujących pyszne jedzenie. Morze tutaj jest ciepłe i płytkie i oferuje ulgę od nieustannego słońca. Istnieje również wiele opcji dostępnych w hotelach i pokojach, oferowanych we wszystkich przedziałach cenowych, od budżetu do luksusu. Ponieważ Malia jest tak popularnym miejscem turystycznym, zakupy tutaj są fantastyczne. Sklepy z pamiątkami, butiki, lokalne stoiska rzemiosła, jubilerzy i tak wiele innych możliwości można znaleźć.

Malia Wynajem Samochodu

Oprócz reputacji życia nocnego, Malia ma również wiele do zaoferowania zwiedzających. Spaceruj wąskimi tradycyjnymi uliczkami starej wioski Malia i odwiedź kościół Panagia Galatiani, nazwany tak, ponieważ został zbudowany przez zmieszanie mleka (gala, po grecku) z błotem zamiast wody, aby wzmocnić siłę cementu. Malia słynie z pobliskiego stanowiska archeologicznego Tarmaros i Pałacu Malia, trzeciego co do wielkości pałacu minojskiego na Krecie, znajdującego się na wschód od wioski. Wykryto tu wiele minojskich artefaktów, wśród nich słynny wisiorek minojski Malia Pszczoły, obecnie wystawiony w muzeum archeologicznym w Heraklionie. Malia wypożyczalnia samochodów z Olympic i jazdy do tradycyjnej miejscowości Krasi. Krasi jest dobrze znany ze względu na ogromny samolot w jego centralnej platii, z pniem tak szerokim, że 10 osób nie może go otoczyć.

Wynajem Auta Kreta Malia

Malia jest tylko 35 km od Heraklionu i ewoluowała od małej nadmorskiej wioski położonej na żyznej równinie, z bardzo nielicznymi mieszkańcami, do partii mekki epickich rozmiarów, które teraz się stało. Niemal nie można uwierzyć, że wieś była kiedyś znana z lokalnych upraw ziemniaków. Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że Malia jest dobrze znana z pysznych bananów, uprawianych w szklarniach w okolicy. Banany uprawiane tutaj są mniejsze i słodsze niż zwykłe banany znajdujące się w większości sklepów spożywczych. W okolicy znajdują się również inne plaże, takie jak plaża Potamos i plaża Stalida. Inne atrakcje to Jaskinia Marii, las Chamoprina, las Azilakodasos i kościół św. Jerzego w Loutres. Niedrogie wypożyczalnie samochodów Malia z Olympic sprawi, że zwiedzanie okolicy będzie wygodne i łatwe.

Spróbuj Malia Kreta Wynajem Aut z Olympic Dzisiaj!