+30 2811 180 097 +1 646 740 0623

Wynajem Samochodu Hersonissos

Hersonissos Wypożyczalnia Samochodów
Hersonissos Wypożyczalnia Samochodów
Large Hatchback Automatic (D3)

€40 / dzień
Hersonissos Wynajem Samochodów
Hersonissos Wynajem Samochodów
Family Jeeps (J1)

€44 / dzień
Hersonissos Wypożyczalnia Aut
Hersonissos Wypożyczalnia Aut
Cabrio Automatic (I1)

€71 / dzień
Hersonissos Wynajem Samochodu
Hersonissos Wynajem Samochodu
Medium Family Automatic (C3)

€36 / dzień
Hersonissos Wynajem Aut
Hersonissos Wynajem Aut
Mini Vans 7 Seats (L1)

€43 / dzień
Wypożyczalnia Samochodów Hersonissos | Olympic Rent a Car Kreta

Hersonissos Wypożyczalnia Samochodów

Hersonissos znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Kreta, graniczącym z Morzem Śródziemnym i Morzem Egejskim, zaledwie 25 km na wschód od Heraklion i 40 km na zachód od Agios Nikolaos. Hersonissos jest podzielony na dwie części, pierwsza sekcja Stary Hersonissos tradycyjną kreteńską wioską, która leży na zboczach góry, a druga część Port Hersonissos malowniczy port, który kiedyś służył potrzebom lokalnych rybaków. Przez lata, jak miasto portowe Hersonissos rozwinął się tak wzrost turystyki. Dziś nadmorski kurort Hersonissos jest największym i najbardziej popularnym miejscem na wyspie, która gospodarzem najbardziej znanych kurortów na całej Krecie. Setki tysięcy turystów z całego świata przyjeżdżają do Hersonissos, aby cieszyć się słońcem, morzem i piaskiem na wspaniałych plażach, cudami natury, pięknymi krajobrazami płaskowyżu, wspaniałymi górami, tradycyjnymi kreteńskimi wioskami, zabytkami, a także mnóstwem atrakcji i działań. Hersonissos jest również znany z wielu udogodnień i zakwaterowania, które oferuje swoim gościom. Ogromne luksusowe hotele i ośrodki all inclusive znajdują się na przepięknym wybrzeżu Hersonissos, podczas gdy modne kawiarnie, bary na plaży, restauracje z owocami morza i tradycyjne tawerny wzdłuż promenady palmowej. Na wschód i zachód od portu długie odcinki złotych piaszczystych plaż rozciągają się na kilometry z krystalicznymi lazurowymi wodami morskimi, które przesuwają brzeg. Rozpocznij swoją przygodę w tym fascynującym miejscu wypełnionym zabawą, który jest pełen miejsc do odkrycia wypożyczalnia samochodów w Hersonissos po przyjeździe na Kretę.

Wynajem Samochodu Hersonissos w Kreta

Podobnie jak w przypadku wielu miast na Krecie, Hersonissos również przetrwał burzliwą, ale chwalebną przeszłość. Okoliczność Hersonissos słynie z prehistorycznych odkryć i miejsc archeologicznych, gdzie ślady tych pozostałości, chociaż większość z nich zanurzona w morzu i ziemi są widoczne w niektórych miejscach. Odkrycia w okolicy dowiodły, że Hersonissos był zamieszkany od czasów minojskich, gdzie znaleziono ślady ich osady i portu. Dalsze odkrycia pokazują, że Hersonissos jest zbudowany na starożytnym hellenistycznym mieście znanym jako Chersonesos. Pozostałości tego starożytnego miasta są rozproszone po całym obszarze, wzdłuż wybrzeża w Sarakinos piramidycznych struktur z mozaikami, 2 km na wschód od portu części kościoła jest zanurzony w morzu, gdzie mozaiki są nadal widoczne i pozostałości świątyni poświęconej Britomartis greckiej bogini góry i polowania, który był przede wszystkim czczony na Krecie znaleziono również. Wykopaliska archeologiczne odkryły również hellenistyczny cmentarz składający się z 30 kamiennych grobowców zawierających bogatą kolekcję artefaktów, takich jak srebro, złote monety, biżuteria, wazony i ceramika. Możliwe, że cmentarz jest znacznie większy niż dotychczas wydobyty, ale uważa się, że dodatkowe grobowce są pochowane pod fundamentami nowoczesnych budowli zbudowanych dziś w Hersonissos. Dalsze odkrycia w okolicy to pozostałości warsztatów, dwie łaźnie rzymskie, dodatkowy cmentarz, akwedukt, forma i amfiteatr, który został zburzony przez mieszkańców, wykorzystując kamień do budowy domów po wielu klęskach żywiołowych, które miały miejsce.

Wynajem Auta Hersonissos

Zacznij od wizyty z Hersonissos wynajem samochodu tradycyjnej kreteńskiej wioski Old Hersonissos znaleźć na Kastri Hill. Odwiedź malowniczą kaplicę Agia Paraskevi, częściowo zbudowaną na skalistym wzgórzu, z którego roztacza się widok na malowniczy port w Hersonissos i piękną latarnię morską. Jest to również idealne miejsce do oglądania zachodu słońca nad wspaniałymi górami i głębokim błękitnym morzem. Następnie napęd Hersonissos wynająć samochód do miasta składa się z wąskich ulic i alejek wyłożonych bielonymi domami i tajnymi dziedzińcami. Odwiedź małe sklepy w mieście, które sprzedają wiele lokalnych towarów, w tym ceramiki, wina, miodu, ziół i przypraw. Zatrzymaj się przy głównym placu, gdzie znajdują się małe kawiarnie znane jako lokalna kafenio serwująca grecką kawę, a także deser z ciasta miodowego i gościnne tawerny oferujące pyszne dania kuchni kreteńskiej i tradycyjne raki. Warto również odwiedzić pobliskie wioski Koutouloufari i Piskopiano, ponieważ są one pełne tradycyjnego kreteńskiego uroku. Stamtąd jechać do Muzeum Lychnostatis, muzeum folklorystycznego prezentującego niesamowite spojrzenie na życie kreteńskie z warsztatami nauczającymi różnych technik od ceramiki i tkania po winiarstwo i prasę oliwkową. Następnie odwiedź park rozrywki Labirynt położony na wzgórzach nad Hersonissos, park tematyczny poświęcony kulturze minojskiej i mitologii greckiej, w którym znajduje się labirynt schodów, tajne ścieżki, mosty napowietrzne podczas jazdy konnej, łucznictwa i mini-golfa. Następnie odwiedź Aquaworld Aquarium, nie tylko akwarium, ale także centrum gadów, które prezentuje nie tylko lokalne życie morskie i gady znalezione na Krecie, ale także z całego świata. Warto również odwiedzić wynajęty samochód Hersonissos Dinosauria Park i 18-dołkowe pole golfowe w Crete Golf Club. Last but not least odwiedź wspaniałe plaże i tajne zatoczki znalezione wzdłuż pięknego wybrzeża Hersonissos, gdzie można zanurzyć się w słońcu i spojrzeć na głęboki błękitne Morze Śródziemne. Ciesz się tym wszystkim i tak więcej podczas odwiedzania tego popularnego miejsca przeznaczenia w mieście Kreta z wynajem samochodów w Hersonissos.

Wypożyczalnia Aut Hersonissos, Dostępne dla ciebie 24/7!