+30 2811 180 097 +1 646 740 0623

Wynajem Samochodów Kreta

Rethymnon Wypożyczalnia Samochodów
Rethymnon Wypożyczalnia Samochodów
Crossovers (G)

€31 / dzień
Rethymnon Wynajem Samochodów
Rethymnon Wynajem Samochodów
Premium (E1)

€31 / dzień
Rethymnon Wypożyczalnia Aut
Rethymnon Wypożyczalnia Aut
Luxury (K)

€111 / dzień
Rethymnon Wynajem Samochodu
Rethymnon Wynajem Samochodu
Luxury (K)

€111 / dzień
Rethymnon Wynajem Aut
Rethymnon Wynajem Aut
Family Jeeps Automatic (J3)

€53 / dzień
Wypożyczalnia Samochodów Rethymnon | Olympic Rent a Car Kreta

Rethymnon Wypożyczalnia Samochodów

Położony wzdłuż północno-zachodniego wybrzeża Krety, leży piękne nadmorskie miasto Retimno, które jest centralnie położone pomiędzy stolicą wyspy Heraklion a uroczym miastem Chania. Podobnie jak w wielu kreteńskich miastach, Rethymno też ma burzliwą, ale chwalebną przeszłość. Kiedyś znany również jako starożytne miasto Rhithymna założone przez Minojczyków, a następnie zajęte przez wiele cywilizacji, w tym Rzymian, Wenecjan i Turków, którzy wszyscy zostawili swój ślad na mieście. Dziś Rethymno jest nowoczesnym kreteńskim miastem pełnym życia, które nie straciło swojego uroku starego miasta, bogatego dziedzictwa kulturowego i ciepłej gościnności, która przyciąga uwagę tysięcy turystów z całego świata każdego roku. Stało się popularnym miejscem na Krecie i idealnym miejscem na relaksujące wakacje. Podczas pobytu w Retimnie można odkryć wiele zabytków i zabytków, romantyczny wenecki port, urocze stare miasto, imponujące muzea, a także zwiedzić jedne z najlepszych plaż na Krecie i okoliczne malownicze wioski. Oczywiście, najprostszym sposobem, aby uzyskać dostęp do wszystkich tych miejsc i atrakcji jest wynajęcie samochodu w Retimnie. Dzięki temu możesz przychodzić i wychodzić w wolnym czasie bez stresu nad harmonogramem i rozkładem jazdy. Upewnij się, że wypożyczalnia samochodów Rethymno będzie niezbędna do podróży po Kreta.

Wynajem Aut Rethymnon

Jedź wypożyczonym samochodem Retimno do zabytkowego centrum miasta, jednego z dobrze zachowanych starych miast Krety, które zostało prawie całkowicie zbudowane przez Wenecjan. Podróż brukowanymi uliczkami i alejkami starego miasta złożonymi z eleganckich rezydencji, wielkich łukowych korytarzy, tajnych dziedzińców i arystokratycznych budynków z XVI wieku. Pięknie zbudowany wokół starej dzielnicy miasta jest Stary Port Wenecki w Retimnie, znany jako jeden z najbardziej romantycznych miejsc w mieście, z XVII-wieczną zabytkową latarnię morską i wspaniałe widoki na słońce, które zachodzi w głębokich błękitnych wodach Morza Śródziemnego. Wspaniały asortyment tradycyjnych tawern i restauracji serwujących kulinarne przysmaki linii nabrzeża, podczas gdy kolorowe łodzie rybackie pływają w spokojnych wodach osłoniętego portu. Nad miastem imponujący XVI-wieczny średniowieczny zamek Fortezza znany również jako "Akropol Retimno" stoi na szczycie wzgórza Paleokastro. Wejdź i zwiedzaj cały obszar w obrębie masywnych murów zamku, gdzie znajdziesz kilka baraków, kościół, szpital i kilka magazynów, a także Erofili, amfiteatralny półokrągły teatr na świeżym powietrzu, używany dziś podczas organizowania imprez kulturalnych. Z obiektu Fortezza można podziwiać malownicze widoki na miasto, okoliczne góry i piękne wybrzeże Retimna.

Wynajem Samochodu Rethymnon w Kreta

Jak kontynuować podróż przez miasto, napęd Rethymnon wynajem samochodów i odwiedzić imponujące muzea. Muzeum Archeologiczne w Rethymnon wyświetla kolekcję biżuterii, monet i posągów z okresu neolitu, rzymskiego i minojskiego, które zostały wykopane ze starożytnych miejsc i jaskiń. Historyczne Muzeum Folkloru mieści się w eleganckim weneckim budynku, który prezentuje tradycyjne ubrania, tkaniny, koronki, ceramikę i piękne tkaniny. Warto również odwiedzić Muzeum Paleontologii w Retimnie i Muzeum Życia Morskiego. Kontynuuj na południe od miasta i odwiedź Porta Guora, znany również jako Wielka Brama Retimna, jedyną pozostałą strukturę z XVI-wiecznych murów miejskich. Odwiedź wenecką Loggię, fascynujące arcydzieło architektoniczne, w którym szlachta miasta omawiała kwestie dotyczące gospodarki, handlu i polityki Retimna. Dalej w dół znajduje się fontanna Rimondi, która niegdyś zaopatrzyła miasto w chłodną wodę z góry. Woda płynie z głów trzech lwów, a fontanna jest otoczona rzymskimi kolumnami. Okolica fontanny, plac miejski wyłożony butikami, sklepy z pamiątkami, kawiarnie na świeżym powietrzu i małe tawerny. Następnie odwiedź kościół Agia Ekaterini, który został zbudowany w 19 wieku, a także Meczet Neratze, 27-metrowy minaret, który był pierwotnie wenecki kościół poświęcony Santa Maria, który później został przekształcony w meczet pod okupacją osmańską, a dziś nie działa już jako miejsce kultu. Następnie 1 km na wschód od miasta, obok portu Venetian, popularnej i bardzo dobrze zorganizowanej plaży, która jest blisko udogodnień oferowanych w mieście, Rethymno Beach oferuje złoty piasek i krystalicznie czyste płytkie wody morskie. Na północ i południe od Retimno i tak daleko, jak oko można zobaczyć linię brzegową z przepięknymi plażami, które są po prostu czekają na zwiedzanie z wypożyczalni samochodów w Retimno Kreta. Więc po prostu usiądź i ciesz się napędem!

Wypożyczalnia Samochodów Kreta Rethymnon z Olympic