+30 2811 180 097 +1 646 740 0623

Wynajem Samochodu Kreta Chania

Chania Wypożyczalnia Samochodów
Chania Wypożyczalnia Samochodów
Family Jeeps Automatic (J3)

€53 / dzień
Chania Wynajem Samochodów
Chania Wynajem Samochodów
Mini Economy (A1)

€19 / dzień
Chania Wypożyczalnia Aut
Chania Wypożyczalnia Aut
Medium Family (C1)

€24 / dzień
Chania Wynajem Samochodu
Chania Wynajem Samochodu
Multi Purpose Vehicles (F1)

€35 / dzień
Chania Wynajem Aut
Chania Wynajem Aut
Mini Vans 7 Seats Automatic Diesel (L4)

€65 / dzień
Wypożyczalnia Samochodów Chania | Olympic Rent a Car Kreta

Wypożyczalnia Samochodów Kreta Chania

Urzekające nadmorskie miasto Chania z bogatym dziedzictwem kulturowym i historyczną legendarną przeszłością leży na północnym wybrzeżu zachodniej Krety. Chania została zbudowana na miejscu minojskiej osady późniejszego hellenistycznego starożytnego miasta Kydonia, które zostało założone przez króla Minosa, z Doriańskimi Grekami jako pierwszymi mieszkańcami starożytnego miasta w 1100 r. p.n.e. Dziś Chania jest jednym z najpopularniejszych miejsc na Krecie, gdzie odbywa się Chania Międzynarodowego Lotnisko i Chania Port w Souda, obsługując miliony turystów z całego świata każdego roku. Oczywiście, najlepszym sposobem na zwiedzanie tego czarującego miasta i okolicy jest wynajęcie samochodu w Chanii po przyjeździe na Krecie. W ten sposób można odwiedzić historyczne i archeologiczne zabytki, romantyczne stare miasto, stary wenecki port, luksusowe kurorty z zorganizowanymi plażami i urocze kreteńskie wioski z zacisznymi tajemnymi zatoczkami, podczas jazdy Chania wypożyczalnia samochodów wzdłuż wspaniałej zatoki Chania.

Chania Wypożyczalnia Samochodów z Olympic

Chania dzieli się na dwie części starego miasta i nowoczesnego miasta, które z powodzeniem współistnieć, aby zapewnić autentyczne doświadczenie kreteńskie każdemu, kto odwiedza. Zacznij od wizyty z wynajętym samochodem Chania romantyczne stare miasto, skupione wokół starego weneckiego portu, który odzwierciedla obrazy z przeszłości. Podróż przez labirynt brukowanych kamiennych ulic i alejek wyłożonych eleganckimi rezydentami, budynkami ze średniowieczną architekturą i uroczymi kościołami świętymi sprzed setek lat. Po drodze znajdują się również sklepy z domowymi kreteńczykami, rozmaite pamiątki, a także lokalni sprzedawcy sprzedający ręcznie robione dzieła sztuki i rzemiosła. Wychodząc ze starego miasta, dotrzesz do pięknego starego weneckiego portu, w którym znajduje się jedna z najstarszych latarni morskich na świecie, znak towarowy miasta i przebłyskającą przystań wypełnioną jachtami i żaglami. Zatrzymaj się w jednej z wielu modnych kawiarni, wykwintnych piekarni i luksusowych restauracji, które ustawiają front portu, aby spróbować pysznej kuchni kreteńskiej, podziwiając błękitne Morze Śródziemne i wspaniałe góry otaczające okolicę.

Odwiedź Wszystkie Strony, Wynajem Samochodów Kreta Chania

Kontynuuj podróż z wynająć samochód w Chanii i odwiedzić muzea znalezione w starym mieście i nowoczesnym mieście, w tym Muzeum Archeologiczne, Muzeum Nautyczne, Muzeum Bizantyjskie, a także Muzeum Folkloru i Muzeum Wojny wszystkie dostarczając eksponaty chronologicznego rozwoju Chanii. Warto również odwiedzić grobowiec rodzinny Venizelos, który znajduje się na szczycie wzgórza nad starym miastem, z którego roztacza się wspaniały widok na miasto poniżej. Stamtąd odwiedzić Wzgórze Kasteli położone nad starym weneckim portem, gdzie kiedyś stał akropol starożytnej Kidonii, otoczony murami obronnymi, które istnieją tylko pozostałości północnego muru. Tutaj można również odwiedzić archeologiczne miejsce starożytnej Kidonii, gdzie wykopaliska odkryły duże domy z dużymi pokojami, dobrze zbudowane ściany i drzwi, podłogi wykonane z okrągłych dołów w środku i pięknie zaprojektowane ręcznie ceramiczne ceramiki o wszystkich kształtach i rozmiarach. Tylko niewielka część starożytnego miasta została odkryta do dziś, ponieważ badania wskazują, że bardziej starożytna Kidonia znajduje się pod starym miastem i okolic. Chania obejmuje historię, kulturę, gościnność i naturalne piękno, więc należy odwiedzić wszystkie miejsca z wypożyczalni Chania. Upewnij się, że Chania zachwyci Cię tak, jak to miało miejsce dla każdego, kto odwiedza!

Wypożyczalnia Samochodów Chania Kreta, Przekraczając Twoje oczekiwania!