+30 2811 180 097 +1 646 740 0623

Wynajem Samochodów Heraklion Lotnisko

Heraklion Lotnisko Wypożyczalnia Samochodów
Heraklion Lotnisko Wypożyczalnia Samochodów
Large Hatchback Automatic (D3)

€79 / dzień
Heraklion Lotnisko Wynajem Samochodów
Heraklion Lotnisko Wynajem Samochodów
Large Hatchback (D1)

€45 / dzień
Heraklion Lotnisko Wypożyczalnia Aut
Heraklion Lotnisko Wypożyczalnia Aut
Premium (E1)

€70 / dzień
Heraklion Lotnisko Wynajem Samochodu
Heraklion Lotnisko Wynajem Samochodu
Medium Family (C1)

€42 / dzień
Heraklion Lotnisko Wynajem Aut
Heraklion Lotnisko Wynajem Aut
Multi Purpose Vehicles (F1)

€64 / dzień
Wypożyczalnia Samochodów Heraklion Lotnisko | Olympic Rent a Car Kreta

Wypożyczalnia Samochodów w Heraklion Lotnisko

Heraklion Lotnisko (HER) jest głównym międzynarodowym lotniskiem na Krecie nazwanym na cześć znanego greckiego filozofa i pisarza Nikos Kazantzakis. Jest to drugie co do wielkości lotnisko w całej Grecji, które akceptuje zarówno loty międzynarodowe, jak i krajowe. Heraklion Lotnisko jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na Krecie i zostało otwarte w marcu 1937 roku. Hotel Heraklion Airport dysponuje pojedynczym terminalem pasażerskim i oferuje wiele udogodnień, w tym bankomatów, kantor wymiany walut, sklepy, restauracje, sklepy i sklepy, przechowalnię bagażu oraz punkt informacji turystycznej. Lotnisko w Heraklionie znajduje się na północnym wybrzeżu miasta Heraklion i widok podczas lądowania jest zadziwiające.

Wypożyczalnia Aut Heraklion Lotnisko na Kreta

Lotnisko w Heraklionie znajduje się w obszarze Nea Alikarnassos, który jest około 5 km na wschód lub 10 minut jazdy od miasta Heraklion. W 2018 roku lotnisko w Heraklionie obsługiwane było ponad 8 milionów pasażerów, a liczba ta nadal rośnie, gdy ludzie nadal odkrywają, jakie wspaniałe miejsce na wakacje jest Kreta. Zdecydowana większość tych pasażerów to turyści, w miesiącach letnich, którzy przyjeżdżają odwiedzić i zwiedzać piękną wyspę Krety. Ponieważ miasto Heraklion jest największym na Krecie i czwartym co do wielkości w kraju Grecji, istnieje również wielu podróżujących w interesach. Trwają plany budowy nowego portu lotniczego, który będzie zlokalizowany w Kasteli i ma zostać otwarty do 2025 roku. Na razie obecny port lotniczy przechodzi szereg remontów i rozbudowy. Jest to centrum podróży do Sky Express i Bluebird Airways, a także główny cel podróży Aegean Airlines.

Tani Wynajem Aut Heraklion Lotnisko

Lotnisko w Heraklionie znajduje się tuż przy autostradzie E75, więc poruszanie się po wyspie Kreta z Heraklion Lotnisko wynajem samochodu jest bardzo proste. Goście mogą w 10 minut dojechać samochodem do centrum miasta i rozpocząć zwiedzanie zabytków. Bez wątpienia najlepszym sposobem na poruszanie się po Krecie jest wynająć samochód na lotnisku w Heraklionie. Nasz personel będzie czekał na przybycie, trzymając znak z imieniem i nazwiskiem na nim tak, że można rozpocząć podróż.

Wynajem Samochodu Kreta Heraklion Lotnisko przez Olympic