+30 2811 180 097 +1 646 740 0623

Wynajem Samochodów Kreta

Gouves Wypożyczalnia Samochodów
Gouves Wypożyczalnia Samochodów
Mini Economy Automatic (A3)

€14 / dzień
Gouves Wynajem Samochodów
Gouves Wynajem Samochodów
Crossovers (G)

€23 / dzień
Gouves Wypożyczalnia Aut
Gouves Wypożyczalnia Aut
Luxury (K)

€100 / dzień
Gouves Wynajem Samochodu
Gouves Wynajem Samochodu
Luxury (K)

€100 / dzień
Gouves Wynajem Aut
Gouves Wynajem Aut
Family Jeeps Automatic (J3)

€38 / dzień
Wypożyczalnia Samochodów Gouves | Olympic Rent a Car Kreta

Wypożyczalnia Samochodów Kreta Gouves

Gouves jest doskonałą lokalizacją z łatwym dostępem do wszystkiego, co Kreta ma do zaoferowania: spojrzenie na tradycyjne, chwalebne wybrzeże, jaskinia do odkrycia, i minojskie ruiny do odwiedzenia, wszystkie łatwe bezpieczne jazdy od siebie. Hotel Gouves znajduje się zaledwie 15 minut jazdy od Heraklion, głównego centrum metropolitalnego na Krecie i zaledwie kilka minut od Hersonissos, największego kurortu na Krecie. Gouves, podobnie jak wiele nadmorskich miast na Krecie, są podzielone na Gouves Pano, górne miasto i Kato Gouves, obszar nabrzeża. Gouves jest błogosławiony wspaniałym odcinkiem plaży i spokojną, czystą, zimną wodą. Miasto oferuje tradycyjne tawerny, ciche kawiarnie i niedrogie zakwaterowanie. Świeże owoce morza i lokalne dania są pyszne, a wino pomoże Ci zrelaksować się w doskonałej, spokojnej atmosferze. W wolnej chwili Goście mogą odprężyć się w promieniach słońca lub korzystać z wielu atrakcji wodnych i plażowych, takich jak łodzie, skutery wodne, lekcje nurkowania, nurkowanie z rurką, paralotniarstwo lub narty wodne. Rodzinna zabawa jest również kilka minut od pobliskiego parku Dinozaurów, interaktywnego i edukacyjnego parku rozrywki i muzeum skamielin, a także w CretAquiarium, imponującym akwarium z 60 zbiornikami z wieloma śródziemnomorskimi gatunkami morskimi, od rekinów myśliwych po homary, po kolorowe meduzy.

Gouves Kreta Wypożyczalnia Samochodów

Dla tych, którzy bardziej interesują się historią Krety, Gouves jest łatwo dojechać z dala od moich głównych atrakcji kulturalnych wyspy. Miejscem wartym odwiedzenia jest kościół św Konstantyna, znaleziony w małym lesie sosnowym, obok morza. Malownicze krajobrazy morskie i piękny lazurowe dach kościoła są prawdopodobnie powodem, dla którego tak wiele par decyduje się wziąć ślub tutaj. Dalej na północ można odwiedzić jaskinię Agia Paraskevi, położonej w pobliżu miejscowości Skotino. Jaskinia ma ponad 150 metrów głębokości i ma komory na czterech poziomach. Odkrycia pochodzą od Minojczyków do Rzymian. Żadna wizyta na Krecie nie byłaby kompletna bez obejrzenia światowej sławy miejsca bardzo pobliskiego Knossos. Knossos jest jednym z najważniejszych miejsc na świecie, centrum cywilizacji minojskiej. Przywrócenie pokazuje żywe zaczerwienienie ścian i słynne malowidła Bull Jumper i księcia Lillies. To jest dom Mit o Minotaurze!

Wynajem Samochodu w Gouves

Ostatnia niespodziewana atrakcja zaskoczy Cię w Gouves. Na wschodzie wznosi się góra Ederi, gdzie zainstalowane były radary używane przez Amerykanów do działania byłej bazy lotniczej USA w Gournes. Dania radarowe spowodowały, że mieszkańcy odnoszą się do góry jako "Mickey Mouse Mountain" ze względu na podobieństwo do słynnej postaci z kreskówek. Z tak wiele do zobaczenia w okolicy, Gouves wypożyczalnia samochodów z Olympic jest naturalnym wyborem, aby cieszyć się obszar z wolności, przystępne cenowo.

Wynajem Auta Gouves z Olympic to Twój Idealny Wybór!