+30 2811 180 097 +1 646 740 0623

Wynajem Samochodu Heraklion

Heraklion Wypożyczalnia Samochodów
Heraklion Wypożyczalnia Samochodów
Family Cabrio (I)

€140 / dzień
Heraklion Wynajem Samochodów
Heraklion Wynajem Samochodów
Vans 9 Seats Diesel (M2)

€123 / dzień
Heraklion Wypożyczalnia Aut
Heraklion Wypożyczalnia Aut
Multi Purpose Vehicles (F1)

€64 / dzień
Heraklion Wynajem Samochodu
Heraklion Wynajem Samochodu
Mini Vans 7 Seats Automatic Diesel (L4)

€132 / dzień
Heraklion Wynajem Aut
Heraklion Wynajem Aut
Economy (B1)

€38 / dzień
Wypożyczalnia Samochodów Heraklion | Olympic Rent a Car Kreta

Heraklion Wypożyczalnia Samochodów w Kreta

Fascynująca stolica Heraklionu, która obnaża starożytną tożsamość z długą i fascynującą przeszłością, znajduje się centralnie na północnym wybrzeżu Kreta. Okazało się, że w starożytności około 5000 lat temu, Heraklion w tym czasie był starożytnym miastem portowym Knossos, domem dla najstarszej cywilizacji Europy Minojczyków. Przez wieki Heraklion był kontrolowany i zajęty przez wielu, w tym Bizantyjczyków, Wenecjan i Turków, zanim dołączył do współczesnej Grecji w XX wieku, który pozostawił swoje piętno na mieście. Dziś Heraklion jest najpopularniejszym miejscem wypoczynku na Krecie z Heraklion Międzynarodowy Lotnisko, a także Heraklion Port, który każdego roku zaspokaja miliony odwiedzających z całego świata. Jeśli wziąć pod uwagę wielkość podróżnych przybywających do stolicy Krety albo dla biznesu lub przyjemności, to jest tylko mądre, aby przygotować się z wyprzedzeniem, wypożyczalnia samochodów w Heraklion. W ten sposób można dojechać do wszystkich miejsc, które chcesz w każdej chwili, ale pamiętaj, kiedy na Krecie wszystkie drogi prowadzą do Heraklionu!

Heraklion Wynajem Samochodu

Rozpocznij swoją przygodę od odkrywania z Heraklionu wynająć samochód archeologiczne miejsc dwóch najwspanialszych zabytków pozostawionych przez Minojczyków, Pałac Knossos i Pałac Fajstos. Stanowisko archeologiczne Knossos, położone pośród drzew i wzgórz, jest miejscem, gdzie dziś znajdują się pozostałości Pałacu w Knossos. Jest to największa z minojskich budowli pałacowych o powierzchni 20.000m². Użyto wtedy jako centrum ceremonialnego i politycznego. Labirynt starożytnych ruin obejmuje ściany pokryte kolorowymi malowidłami, imponujące czerwone kolumny i chwalebną salę tronową. Pałac Fajstos, drugi najważniejszy starożytny Minojski obiekt znajduje się po wschodniej stronie wzgórza Kastri, również otoczony piękną naturalną scenerią, która była kompleksem zbudowanym dla minojskiej rodziny królewskiej. Pozostałości i ruiny wspaniałego pałacu, wielkie królewskie dziedzińce, wielkie schody, królewskie apartamenty i teatr można znaleźć podczas wizyty w Fajstos. Jednak, gdy pierwotnie znaleziono te starożytne minojskie miejsca, archeolodzy odkryli również wiele minojskich skarbów, które są obecnie przechowywane w Muzeum Archeologicznym w Heraklion znajdującym się w mieście. Muzeum prezentuje unikalną kolekcję ponad 10.000 minojskich artefaktów, które zostały wykopane z wielu obszarów na Krecie.

Wypożyczalnia Samochodów Kreta Heraklion

Jest tak wiele do zobaczenia i zrobienia podczas jazdy po mieście z Heraklion wynajem aut. Odwiedź ruchliwe centrum handlowe na 25 sierpnia Street wyłożone pięknymi neoklasycystalnymi budynkami, a także sklepy i butiki sprzedające najnowsze produkty mody. Hotel Loggia mieści się w eleganckim budynku o weneckiej architekturze, który był niegdyś klubem szlachcica. Podziwianie licznych placów miejskich z kilkoma marmurowymi fontannami, najbardziej popularnym jest Plac Lwów z fontanną Morosini złożoną z czterech głów lwów, która jest również popularnym miejscem spotkań Herakliotów. Odwiedź również katedrę św Minas, patrona Heraklionu i największy kościół na Krecie, znany ze swojej ikonografii religijnej. Stamtąd można dotrzeć do pięknego portu weneckiego z imponującą Wenecką Fortecą Koules, która stoi przy wejściu do portu. Wzdłuż nabrzeża znajduje się wiele kawiarni, restauracji i tawern serwujących lokalne kreteńskie przysmaki, z których roztacza się piękny widok na Morze Śródziemne. Po lewej stronie znajduje się przystań do wielu jachtów, żaglówek i kolorowych łodzi rybackich i molo pełne kiosków i stoisk sprzedających świeże połów dnia. Pamiętaj, aby odwiedzić Muzeum Historii Naturalnej Krety i Muzeum Historyczne Krety po drodze. Następnie odkryj urocze stare miasto w Heraklionie, które wciąż jest otoczone starymi weneckimi murami i z bogatym labiryntem brukowanych ulic i wąskimi uliczkami wypełnionymi kawiarniami, restauracjami ukrytymi dziedzińcami i ponad tysiącami sklepów sprzedających wszystko, co można sobie wyobrazić. Następnie odwiedź grób Nikos Kazantzakis, znanego greckiego pisarza i filozofa, znalezionego na szczycie wzgórza z napisem "Mam nadzieję na nic. Niczego się nie boję. Jestem wolny". W Heraklionie znajdziesz również wiele uroczych nadmorskich wiosek, malowniczych górskich wiosek i jedne z najpiękniejszych plaż na całej Krecie, położonych na północnym i południowym wybrzeżu Heraklionu. Historia, kultura i naturalne piękno Heraklionu znajdują odzwierciedlenie wszędzie i dlatego jest to najczęściej odwiedzane miasto na Krecie. Można łatwo zobaczyć i zrobić wszystko, co to fascynujące stolica ma do zaoferowania z wynająć samochód w Heraklionie Kreta. Twoja przygoda czeka na Ciebie!

Wynajem Aut Heraklion z Olympic na Twoje Wakacje!